• Rok szkolny 2023/2024

• Wrzesień

Matematyczne programowanie-koło informatyczne.

Uczniowie klasy VI na zajęciach z koła informatycznego ćwiczyli działania matematyczne z wykorzystaniem robota Photona. W zależności od wyniku pamięciowego liczenia należało zaprogramować robota tak aby dotarł na odpowiednie pole.

Październik

07.10 2023 roku w Stadnickiej Woli odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt.w Zawodach brała udział drużyna z naszej szkoły.Dziewczęta zajęły 1 miejsce ,a sukces udokumentowano zdjęciami wykonanymi przez uczniów.Nagrody indywidualne dla zawodniczek też zostały uwiecznione.

Język angielski

Podczas Mikołajkowych zajęć z języka angielskiego nie mogło zabraknąć dobrej zabawy! Tym razem dzięki #LaboratoriaPrzyszłości w zabawie pomógł nam robot Photon, który najpierw typował uczniów do odpowiedzi w quizie o św. Mikołaju, a następnie kierowany przez nich losował kartkę z pytaniem, zadaniem albo łamańcem językowym!

Język polski

W dniu 30 listopada na lekcji języka polskiego w kl. IV zostało przeprowadzone zajęcie w ramach projektu „Laboratoria przyszłości”.

Tematem było utrwalenie, poznanych na poprzedniej lekcji, wiadomości dotyczących zastosowania „nie” z rzeczownikami i czasownikami.

Na lekcji wykorzystano robota Photon oraz matę edukacyjną, na której zostały położone karty

z tekstami do uzupełnienia. Zadaniem uczniów było za pomocą robota znaleźć wybraną kartę
          i poprawnie wpisać przeczenie „nie” razem lub osobno.

Aktywność uczniów była wysoka, zainteresowanie tematem również na dobrym poziomie.

Urszula Jasińska

zalacznik1.3.odt