• Dla Ukrainy

• Kochani!

Informujemy, że Samorząd Uczniowski naszej szkoły przystąpił do akcji pomocy uchodźcom. W porozumieniu z Komendą Hufca w Końskich oraz Świętokrzyskim Oddziałem PCK możemy pomóc. W związku z tym prosimy o przynoszenie do szkoły: bielizny osobistej dziecięcej i damskiej, w tym skarpet, artykułów chemicznych, środków higieny intymnej oraz szczoteczek do zębów. Wszystkie powyższe akcesoria powinny być nowe. Ponadto można przynosić koce i pościel, szczególnie poduszki. Dodatkowo można wpłacać dowolne kwoty na konto: 95116022020000000249877981 pod adresem: PCK Kielce: Świętokrzyski Oddział Okręgowy PCK, Sienkiewicza 68. W tytule Dla Ukrainy. Nie przyjmujemy artykułów żywnościowych oraz odzieży. Zbiórka potrwa na razie do środy, 2 marca 2022 r.

• Powrót do nauczania stacjonarnego z dniem 21 lutego 2022 r.

• Drodzy Rodzice!

W dniu 12 lutego 2022 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 11 lutego 2022 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rozporządzenie zmienia datę końcową czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty na terenie kraju z dnia 27 lutego 2022 r. na dzień 20 lutego 2022 r.

Powyższa zmiana oznacza powrót do nauczania stacjonarnego z dniem 21 lutego 2022 r.

Rozporządzenie zostało ogłoszone w Dz. U. z 2022 r. poz. 367 .

Dyrektor ZPO Pomyków

Halina Wachowicz

• ZAPRASZAMY DO POMYKOWA! 😊

• Szukasz najlepszej szkoły i przedszkola dla swojego dziecka? Zapraszamy do Pomykowa. Nowe przedszkole, wyremontowana szkoła, położone zaledwie 4 minuty od Końskich, to znakomite miejsce dla Twojego podopiecznego. Nieliczne oddziały, sale znakomicie wyposażone w pomoce, ciepła, rozdzinna atmosfera oraz wykwalifikowana kadra z burzą pomysłów. Tu dziecko czuje się szczęśliwe i bezpieczne. Weź udział spotkaniu w dniu 17 lutego o godz. 16.30 w budynku szkolnym w Pomykowie. Z pewnością rozwiejesz wszelkie wątpliwości co do wyboru placówki. Nie wierzysz? Obejrzyj film. Zapraszamy. https://youtu.be/efM5N38O2gY